
Засіб для дезінфекції, знежирення та зняття липкого шару Dnka 3in1 Prep&Cleanser, 150 мл
- Готово до відправки
- Код: PDNKA
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (63) 455-08-43
Відділ продажу
- +380 (97) 719-73-64Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DNKa Nail Prep&Cleanser 3в1 - Універсальний засіб для дезінфекції, знежирення та зняття липкого шару. Має антибактеріальний ефект, посилює адгезію натуральних нігтів, забезпечує ультраблиск фінішного покриття.
Підходить для очищення щіток та пензлів.
Однією з основних переваг DNKa Prep&Cleanser 3in1 є його м'яка формула, яка не містить агресивних компонентів, які можуть завдати шкоди шкірі рук. Натомість, цей продукт дбайливо очищає та освіжає нігтьову пластину, не викликаючи сухості чи подразнення.
Завдяки своєму прозорому кольору та ніжному аромату, DNKa Prep&Cleanser 3in1 створює приємне враження та покращує процес нанесення покриття на нігті. Насолоджуйтесь бездоганними результатами та відчуйте різницю з DNKa Prep&Cleanser 3in1 – вашим надійним партнером у створенні ідеального манікюру.
Об'єм: 150 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DNKA |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Класифікаця косметичного засобу | Професійний |
| Колір | Прозорий |
| Кількість (шт) | 1 |
| Об'єм (мл) | 150 |
- Ціна: 180 ₴

